Locuri de munca service auto

Companie
Job4Life
Posturi disponibile
20
Domeniu
Serviciu Clienti
Nivel experienta
3 - 5 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala profesionala
Nivel salarial
1000 - 2000 Euro
Tara
Olanda
Valabilitate
06-01-2017 : 05-02-2017
0

La acest job au aplicat 0
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
1 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Responsabilitati

OFERTA SALARIALA: 1800 - 1900 EUR/LUNA NET
PROGRAM: 40h/saptamana + posibilitatea orelor suplimentare
BENEFICII:
Cazare asigurata de angajator in STUDIO (camera+baie+bucatarie)
Contract de munca temporar semnat si declarat in Olanda
Asigurare medicala - se retrage saptamanal o suma modica pentru asigurare

LOCATIE: Olanda sau Germania
START DATE: ASAP

Cerinte

Experienta recenta minimum 4 ani pe un post similar;
Pentru GERMANIA: Cunostinte de limba GERMANA - nivel mediu A2-B1;
Pentru OLANDA: Cunostinte de limba ENGLEZA - nivel mediu A2-B1;

Beneficii Oferite

BENEFICII:

Descrierea firmei

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Mecanic auto