Locuri de munca in strainatate

Interkosmos Uitzendbureau

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interkosmos cauta pentru perioada lunga (tot anul )femei pentru impachetarea diferitelor produse in fabrici .Varsta maxima permisa este intr-e 19-45 de ani .Cunoasterea limbii Engleze sau Germana la nivel mediu este obligatoriu.
Companii de produse alimentare : productia si impachetare de pui,piepturi de pui, pulpe,snitzeluri ,si alte produse.
Fabrica de produse fainoase : Preparare si ambalarea pastelor,supe ,sosuri si chipsuri .
Productia lactaticelor: pregatirea si impachetarea cascavalului.
Locurile mai sus mentionate sunt de program normal ,si necesita un psihic puternic asa ca cautam niste persoane foarte motivate .
Firmele angajatori au cerinta de limba Engleza,macar la nivel conversational .

CERINTE

Cautam niste persoane foarte motivate sa lucreze intro echipa dinamica.
Puteti sa ne trimiteti Cv-u in limba Engleza cu o poza recenta pe adresa noastra select3@interkosmos.NL sau sa va inscrieti direct pe www.interkosmos.ro

BENEFICII OFERITE

www.interkosmos.ro

For almost 15 years now Interkosmos has mediated for European workers who want to take up employment within the Netherlands. Our customers are respected companies in almost every sector: industry, construction, agriculture and horticulture, packaging companies, general and technical support services, food, technology and logistics.

Our head office is in Deurne in the south of the Netherlands. Please feel free to contact us to talk about your requirements. We can speak your language and will be happy to tell you about the various possibilities.