Locuri de munca in Olnda

Goodmorning

Job expirat

RESPONSABILITATI

GOODMORNING B.V. a fost înregistrată la 22 iunie 2001 cu numele Exotic Green. La început GOODMORNING plasa angajaţi temporari doar în domeniul agriculturii de seră.
Între timp, GOODMORNING şi-a extins domeniile de activitate, acoperind în prezent domenii precum industria alimentară, logistică şi tehnologie..
În ultimul timp, recrutăm, pe lângă candidaţi din Europa de Est şi centrală, şi candidaţi din Olanda. Venise deci timpul pentru un nou nume, de aici:
GOODMORNING!
În fiecare zi mai mult de 1.500 de angajaţi ai firmei GOODMORNING lucrează în diferite sectoare la clienţii firmei. Angajaţii noştri sunt îndrumaţi de către o echipă de 45 de angajaţi din cadrul birourilor din Etten-Leur, Welberg şi Zwijndrecht.
GOODMORNING este o firmă cunoscută datorită flexibilităţii, nivelului înalt de cunoştinţe şi încredere şi datorită inovaţiilor continue.

CERINTE

-elevi si studenti cu varsta intre 18-23;
-femei, barbati si cupluri;
-cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/avansat;
-deținerea permisului de conducere reprezintă un avantaj.

BENEFICII OFERITE

GOODMORNING OFERA:
• Cazare;
• Transport de la locul de munca la cazare;
• Asigurare medicala.