Locuri de munca in industria alimentara

Interkosmos Uitzendbureau

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interkosmos cauta candidati motivati pentru locuri de munca in fabrici din Olanda, in domeniul: productie/procesare si impachetare alimente. Momentan, aceste posturi sunt mai potrivite pentru femei. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu.

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational
- forma fizica buna
- fara cazier judiciar
- seriozitate, abilitatea de a lucra individual sau in echipa
- persoane harnice, flexibile; dispuse a lucra si ore suplimentare daca este nevoie

BENEFICII OFERITE

Interkosmos este o companie olandeza cu experienta de peste 15 ani in domeniul recrutarii si plasarii de personal international. Agentia noastra va garanteaza servicii complete: transfer gratuit de la aeroport, cazare, asistenta 24/7, sprijin in obtinerea BSN/ cont bancar/ asigurare medicala. Important! Interkosmos nu percepe niciun fel de comision pentru serviciile oferite!

Daca aveti nevoie de informatii suplimentare nu ezitati sa ne contactati!

For almost 15 years now Interkosmos has mediated for European workers who want to take up employment within the Netherlands. Our customers are respected companies in almost every sector: industry, construction, agriculture and horticulture, packaging companies, general and technical support services, food, technology and logistics.

Our head office is in Deurne in the south of the Netherlands. Please feel free to contact us to talk about your requirements. We can speak your language and will be happy to tell you about the various possibilities.