Locuri de munca in fabrici.

Interkosmos Uitzendbureau

Job expirat

RESPONSABILITATI

Buna ziua ,
Firma Interkosmos Uitzendbureau exista de mai bine de 16 ani pe piata firmelor din Olanda .Fiind o firma foarte serioasa ,ca Coordonatorul Romaniilor imi permit sa va prezint firma noastra ,dar inainte de toate tin sa mentionez : Noi nu avem comission ,nu percepem taxe !!! Avem locuri de munca in productie ,in fabrici ,la impachetat produse . Noi va putem oferi chirie si asigurare medicala contracost ,asistenta la orice problema ,transport gratuit cu autobuz la locul de munca si inapoi . Mentionez ca fiecare persoana are camera separata ,si nu imparte camera cu nimeni .Va putem oferi transport gratuit de la aeroportul din Eindhoven , Asistenta la obtinerea numarului Bsn ,si la deschiderea unui cont bancar in euro,daca nu aveti una deja deschisa in tara .Avem un salariu standard de 9,46 de euro pe ora /brut.
Cerinte :
- Candidati trebuie sa vorbeasca limba Engleza -sau - Germana macar nivel mediu .
-Varsta maxima permisa este intr-e 19-45 de ani.
-Candidati motivati sa steie cel putin trei luni la firma noastra .
-Cazier judiciar curat .
-Motivatie sa lucreze in echipa cat si individual .
-Conditie fizica si psihica excelenta.
Ne puteti trimite Cv-uri in limba Engleza,cu o poza recenta pe adresa de email
Select3@interkosmos.nl sau sa ne contactati telefonic : 0031493326090
Mai detaliat puteti sa cititi despre noi si pe siteul nostru in limba romana www.interkosmos.ro
Va asteptam intr-o echipa puternica si mereu in crestere .
Noi va putem oferi un viitor stabil.
Cu stima :
Noemi Elekes ,Interkosmos Coordinator

CERINTE

Cerinte :

BENEFICII OFERITE

Noi nu avem comission ,nu percepem taxe !!! Avem locuri de munca in productie ,in fabrici ,la impachetat produse . Noi va putem oferi chirie si asigurare medicala contracost ,asistenta la orice problema ,transport gratuit cu autobuz la locul de munca si inapoi . Mentionez ca fiecare persoana are camera separata ,si nu imparte camera cu nimeni .Va putem oferi transport gratuit de la aeroportul din Eindhoven , Asistenta la obtinerea numarului Bsn ,si la deschiderea unui cont bancar in euro,daca nu aveti una deja deschisa in tara .Avem un salariu standard de 9,46 de euro pe ora /brut.

For almost 15 years now Interkosmos has mediated for European workers who want to take up employment within the Netherlands. Our customers are respected companies in almost every sector: industry, construction, agriculture and horticulture, packaging companies, general and technical support services, food, technology and logistics.

Our head office is in Deurne in the south of the Netherlands. Please feel free to contact us to talk about your requirements. We can speak your language and will be happy to tell you about the various possibilities.