Lacatusi mecanici/Tubulatori - instalatii HVAC - Olanda

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intermarin recruteaza Lacatusi Mecanici instalatii HVAC, pentru o companie ce furnizeaza servicii in domeniul constructiilor navale.
NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI
Domeniu de activitate: montaj si intretinere instalatii aer conditionat,ventilatii mecanice (HVAC)

Responsabilitati:
- Se va lucra dupa planul isometric
- Asamblarea și fixarea țevilor, tubulaturii și echipamentele aferente
- Fixarea manșoanelor, înfiletarea sau pregătirea pasajelor pentru fitinguri de țevi
- Măsurarea și marcarea conductelor pentru tăiere și filetare in pereti sau podele

CERINTE

-Experiență de minim 2 ani in domeniul montarii si intretinerii instalatilor AC, ventilatilor mecanice (HVAC)
-Cunostinte de limba engleza –interviurile se vor tine in limba engleza cu angajatorul
- Bune cunostinte interpretare desen izometric
- Abilitatea de a lucra în echipă
- Disponibilitatea de a lucra in sistem de rotatie in OLANDA
-Diploma de calificare

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul si diploma de calificare pe adresa de mail: office@intermarin.ro

BENEFICII OFERITE

-Locatie job: Olanda-Rotterdam
-Proiect de lunga durata
-Se lucreaza in sistem de rotatie (6-8 saptamani / 1 saptamana acasa)
Salarizare:
-11 euro /NET/ora
-Salariu aproximativ : 1980 euro NET/luna (calculat la 40 de ore/sapt)
-Plata salariului se va face saptamanal
-Program de lucru: min 40 ore /saptamana. Orele suplimentare se platesc aditional in functie de lucrare.
- 24 de zile de concediu pe an
-Compania angajatoare plateste: asigurarea medicala, cazarea (camera individuala cu acces conexiune internet) , taxele si impozitele in conformitate cu legislatia Olandeza, asigura echipamentul de lucru si uneltele
-Angajatul plateste: TRANSPORTUL

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro