Izolator Tevi (Industria Petrochimica)

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Denumire pozitie: Izolator tevi (Industria Petrochimica)
​Data start: 8 iunie 2015(ASAP)
Descrierea clientului: Angajatorul este o agentie de munca temporara olandeza prezenta pe piata de recrutare din anul 1980, specializata in plasarea de personal calificat in industria petrochimica. Au o vasta experienta in recrutarea candidatiilor din diverse tari europene.

Descriere profil: Clientul cauta sa angajeze 5 Izolatori Tevi care vor lucra in rafinarie. Activitatile zilnice presupun izolarea tevilor cu straturi succesive care vor fi umplute cu material izoaltor. Trebuie sa respecte toate normele de siguranta impuse de angajator. Pentru a fi in masura sa indeplineasca aceste conditii inainte de a incepe munca vor sustine un test referitor la masurile de siguranta care trebuie intelese si aplicate.
Cazarea este asigurata si platita de angajator.

CERINTE

Permis de conducere, cat B si 1 masina la 3 candidati(pentru deplasarea la locul de munca).
Candidatii care sunt in posesia unei masini de fasonat prezinta avantaj.
Cei care nu poseda o masina de fasonat platesc o garantie de 307 eur(suma se retine din primul salariu) care se returneaza la finalul proiectului si primesc masina de fasonat de la angajator in garantie.
Certificatul VCA- In Romania certificatul se poate obtine la Brasov(detalii la cerere)

Limbi straine: engleaza,nivel conversational sau germana, nivel conversational sau franceza, nivel conversational.

Educatie: Minim Scoala Profesionala

BENEFICII OFERITE

Conditii salariale:
1974 euro net /luna/38 ore/saptamana
2078 euro net/luna/40 ore/saptamana

Numarul de ore lucratoare:min 38, 2 zile libere/saptamana
Locatia: Olanda(diverse rafinarii)

Experienta necesara: 1 an experienta similara in rafinarie

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate