Instalator sprinklere

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Olanda, cautam urgent instalatori sprinklere.

Responsabilitati:
-instalarea sprinklerelor pentru incendiu in supermarket-uri;
-masurarea, taierea si montarea tevilor si tuburilor;
-interepretarea desenelor tehnice;
-utilizarea echipamentelor necesare.

CERINTE

-limba engleza/germana la nivel mediu;
-seriozitate;
-experienta in domeniu;
-disponibilitate rapida;
-cunoasterea interpretarii desenelor tehnice;
-detinerea propriilor unelte de lucru(masina de gaurit, unelte manuale, si alte echipamente).

BENEFICII OFERITE

-1700 Euro net/luna;
-cazare asigurata.

NU PERCEPEM COMISIOANE!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.