Instalator Olanda

De Uitlener

Job expirat

RESPONSABILITATI

• experiență în domeniu;
• precizie in lucrari si respectarea normelor de lucru

CERINTE

• cunoașterea unei limbi străine: engleză sau germana la nivel conversational
• permis de conducere cat. B;
• diploma VCA constituie un avantaj
• seriozitate și punctualitate

BENEFICII OFERITE

• contract de muncă legal încheiat direct cu angajatorul olandez;
• un program de 40 ore lucrate/săptămână
• posibilitatea de a lucra ore suplimentare
• cazare asigurată și plătită de angajator, incluzând cheltuielile de întreținere;
• dreptul la concediu;
• asigurare medicală,(în caz de accident) platita de care compania noastra
• suport constant si rapid pentru acomodarea in Olanda din partea echipei noastre
• instrumente si echipamente de lucru de calitate si performante
• dezvoltare pe plan profesional;
• loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

DE UITLENER este companie de recrutare olandeza recunoscuta prin profesionalism, seriozitate si respectul fata de angajatii sai.
Suntem specializati si certificati in angajarea de personal cu meserii tehnice.