Instalator (Olanda)

UAB Qbis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Funcţia: Specialist sistem de incalzire / Instalator
Domeniul: Construcţii
Ţara: Olanda
Salariu: 400 euro/saptamana (net, inclus cazarea si asigurarea medicala)

Descrierea fucţiei:
Ca specialist de sistem de încălzire sacinile vor include instalaţia echipamentului de încălzire. Conform desenului-schiţei veţi decide unde trebuie instalate ţevele. Deasemenea veţi instala radiatoarele, cazanele (kettles în engleză), termostatul şi veţi regla butoanele. După instalarea sistemului veţi controla şi veţi testa toată instalaţia daca totul funcţionează cum trebuie.

CERINTE

-Un nivel minim de educaţie într-un colegiu specializat
-Să puteţi suda AUTO-GEN şi-ori TIG
-Să aveţi experienţa cu Vitalk, Mapress ş i Fusiotherm
-Să puteţi suda şi aveţi experienţa cu lipirea tare (hard solder)
-Să aveţi experienţa cu asamblarea sistemelor de încălzire
-Să puteţi lucra independent de pe desen-schiţă
-Să aveţi permis de conducere cat. B
-Să cunoaşteţi bine limba engleză ori limba germană

Qbis este o agentie de recrutare care ajuta lucratorii din Lituania si din Uniunea Europeana sa gaseasca de lucru in Olanda si Germania. Domeniile de lucru sunt diferite, unele din ele sunt logistica, industria alimentara, prelucrarea metalelor, constructie, tehnologii informationale, schelarie si agricultura.