Instalator Olanda

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iți dorești un contract înainte de sărbători cu un salar atractiv în Olanda? Se caută urgent doi instalatori cu experiență în realizarea instalațiilor pentru clădiri rezidențiale sau în sectorul comercial.

CERINTE

Responsabilitati:
- instalarea țevilor din cupru sau PVC pentru alimentarea cu apa
- instalarea țevilor de gaz și a sistemului de scurgere din PVC sau PE
- instalarea elementelor sanitare in băi
- realizarea rețelei de termoficare și montarea elementelor componente și a racordurilor

Cerințe job:

Obligatorii:
- experiență recentă în domeniul instalațiilor de minim 5 ani
- să dețină propria trusă de scule necesară unui instalator
- să dețină autoturism
- cunoștințe de limba engleză la nivel mediu/conversațional
- cunoștințe de interpretare planuri de execuție și desene tehnice
- disponibilitatea de a obtine certificatul VCA (în cazul in care nu deține deja unul)

BENEFICII OFERITE

- Durata contract: 3 săptămăni + posibilitatea de prelungire după vacanța de Crăciun - Data de start: 01. decembrie 2014 - numărul orelor de lucru/săptămană: 38 - cazarea este asigurată de angajator
NU PERCEPEM NICI UN COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.