Instalator

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
Profil: All-instalator rotund
Informatii despre profilul: Locuri de muncă în locuințe private și în utilități
Instalarea de plante de instalații sanitare, de apă / gaz și canalizare.

Sarcini:
- Efectuarea tuturor lucrărilor comune instalații sanitare, în conformitate cu reglementările
- Asigurarea punerii în aplicare corespunzătoare a lucrărilor comandate
- Locul și instalații sanitare de conducte conform desenului
- Opțional: alte mecanici plumb

Responsabilitati:
- Efectuarea corespunzătoare a lucrărilor comandate, procesarea materialelor în mod corect și furnizarea de rezultate perfecte.
- Având instalații gata la timp
- Atitudine profesională și la locul de muncă în condiții de siguranță

CERINTE

cerinţe:
- Engleză sau germană, de conversație
- Propria licență auto și drivere
- Unelte de mana proprie si pantofi de securitate

Unele alte puncte de atenție sunt:
- Pozitivă, atitudine flexibilă și un bun ardezie de serviciu
- Experiența ca instalator
- Asigurarea de sănătate în conformitate cu legea

BENEFICII OFERITE

- VCA reprezintă un avantaj, în cazul în care are nevoie să fie în Olanda dobândite, ACV vor fi plătite de către angajator, dar dacă angajatul pleacă la începutul 60 € va fi taxat pentru a rambursa.
- Salariu: 10, - EUR netto pe oră
- Program de lucru: Luni-Vineri, 40 ore / săptămână.
- Costurile de cazare ținute din salariu.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate