Housekeeper - Amsterdam

Excellent Match Job S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

We are looking for a lady with experience as a maid who would like to work as a housekeeper for a very nice and well established family in Amsterdam.

You can choose between a live-in or a live-out possibility
More specific details are given to the applicants at the interview.

CERINTE

Requirements:
- experience as a maid / housekeeper
- English speaking
- available as soon as possible for the long term
- professional and flexible

BENEFICII OFERITE

Employment criteria:
- private bedroom and private bathroom for live-in option
- salary: € 1.800,00 Net / month for live-in option
- salary: € 1.950,00 Net / month for live-out option + transport expenses paid (home - work)
- 40 working hours / week
- extra hours payed accordingly
Dacă sunteți interesat/ă de ofertă, așteptăm CV-ul dvs,
Subiect: „Munca Olanda”.

Echipa Excellent Match Job

Excellent Match-Job S.R.L. oferă servicii de recrutare și intermediere de personal în Germania și Regatul Tărilor de Jos: Olanda și Belgia.

Scopul nostru este de a livra în funcție de promisiunea făcută. Acesta este și motivul pentru numele agenției: EXCELLENT MATCH-JOB. Noi credem în servicii excelente și intermediere perfectă atât pentru candidații cât și pentru partenerii noștri.

Noi negociem și obținem cele mai bune condiții și salarii pentru candidații nostri, totul prin garanția unui contract individual de muncă direct cu angajatorul.

Nu percepem taxe sau comisioane!!!

Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca
Activitate principala 7810