Frezori Programatori CNC (Limba germana)

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Eastmen Human Resources B.V. cauta spre angajare, pentru partenerii sai olandezi, frezori CNC, cu experienta relevanta si capacitate maximizata de setare si programare independenta cu comanda numerica Heidenhain si Fanuc.

Descrierea jobului

Proiect I (HT)

Descriere:
● Programare si setare pe freze cu control numeric Heidenhain si Fanuc;
● Masini (centre de frezat) CNC cu 3-4 axe;
● Se lucreaza la tolerante mici (0.002 mm);
● Prelucrarea metalelor de inalta performanta;
● Pozitie independenta intr-un mediu profesionist;
● Capacitati flexibile de productie;

Proiect II (VF)

Descriere
● Programare si setare pe freze cu control numeric Heidenhain;
● Masini (centre de frezat) CNC cu 3-5 axe;
● Utilizare Hedelius T7-2600 pe freze cu 5 axe;
● Se lucreaza cu produse diversificate:mici si mari;
● Materiale utilizate:aluminiu, inox,otel;

CERINTE

Cerinte Proiect I:
● Experienta de programare si setare pe freze cu control numeric Heidenhain si Fanuc;
● Experienta relevanta de prelucrare pe masinile CNC cu 3-4 axe;
● Capacitatea sporita de lucru cu tolerante reduse;
● Limba germana-nivel mediu (criteriu esential);
● Rezistenta la stres si atentie sporita la detalii;

Cerinte Proiect II:
● Experienta de programare si setare pe freze cu control numeric Heidenhain
● Experienta relevanta de prelucrare pe masinile CNC cu 3-5 axe;
● Interpretarea desenelor si setarea programului in concordanta;
● Scrierea si editarea programelor;

Avantaje:
● Permis conducere categoria B
● Cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

● Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata;
● Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional;
● Pe timpul sederii în Olanda aveti la dispozitie asistenta Eastmen în lb. romana;
● Salariu atractiv, plata saptamanala in EUR;
● Cazare asigurata de Eastmen în conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit;
● Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea;
● Optional - Inchiriere autoturism de la Eastmen pentru deplasari de la cazare spre locul de munca, tarif 10 euro/zi, respectiv 70 eur/saptamana.

Birou Targu Mures:
Amelia: amelia@eastmen.eu +40 732 115 919
Emanuela: emanuela@eastmen.eu +40 732 007 727

Birou Constanta:
Emilia: emilia@eastmen.eu +40 799 945 201
Elena: elena@eastmen.eu +40 799 945 202
Ionela: ionela@eastmen.eu +40 799 945 200

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.