Frezor Heidenhain 400

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești frezor CNC în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Olanda cu contract full-time, perioada nedeterminata, condiții de lucru bune, mașină de companie și salariu competitiv!
-Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată
-​Salariu atractiv, plata săptămânală, 500 EUR/saptamana NET
-Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
​-Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare
-Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea
​-Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română
-Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). -Utilizarea mașinii și in interes personal

CERINTE

Descriere:
-Programarea frezei CNC
​-Realizarea pieselor cerute pe baza desenului tehnic
-Fabricarea pieselor unicat, a seriilor mici și mijlocii
-Producția diferitelor piese pentru iahturi de lux, nave etc.
-Materiale folosite: oțel, inox, aluminiu, plastic
-Frezele sunt cu 3 axe, majoritatea cu comandă Heidenhain 400
-Toleranțe: 0,1 / 0,01

BENEFICII OFERITE

Descriere job:

Descriere:

Cerințe:
-Capacitatea de a programa independent pe masina
-Experiență relevantă cu Heidenhain
-Disponibilitatea de a da un test
Constituie avantaj:
-cunostinte de limba engleza
-permis de conducere categoria B

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate