Frezor CNC Heidenhain

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Ești frezor CNC în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Olanda cu contract full-time, nelimitat, condiții de lucru bune, mașină de companie și salar competitiv!

Atenție! Nu percepem comision!

Descrierea muncii:
- operarea și programarea frezei CNC
- realizarea pieselor cerute pe baza desenului tehnic, supravegherea producției
- fabricarea pieselor unicat, a seriilor mici și mijlocii
- producția diferitelor piese pentru iahturi de lux, nave, etc.
- materiale folosite: rezistente la acid, oțel, cupru, aluminiu, duplex, plastic
- utilaje: ZPS MCFV 100, Cincinatti 750, Bridgeport VMC 1000, Deckel Maho DMU, Alzmetall BAZ 35, Kondia CM 2200
- frezele sunt cu 3 axe, majoritatea cu comandă Heidenhain

CERINTE

Cerințe:
- cerința cea mai importanta este capacitatea de a lucra independent, nu există posibilitate de training la început
- o bună comunicare: orice problemă, întrebare trebuie comunicată colegului, șefului de tură
- o bună cunoaștere a materialelor
- experiență relevantă pe comandă Heidenhain
- cunoașterea limbii engleze nu este obligatorie, constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salar competitiv, posibilitate de a face ore suplimentare
- Se lucrează într-un singur schimb
- Contract legal Olandez cu normă intreagă
- Posibilitate de muncă pe termen lung pentru persoanele care corespund cerințelor
- Cazare în condiții avantajoase
- Pe timpul șederii în Olanda aveți posibilitatea să vă adresați unui coordonator în lb. română

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.