ELECTRICIENI NAVAL cu experienta pe santiere navale in strainatate

Europartnership SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

ELECTRICIENI NAVAL IN Olanda
Responsabilitati:
- tragerea cablurilor;
- cablare si marcare;
-racordarea echipamentelor electrice si asigurarea punerii in functiune;
- instalare si racordare la cutiile electrice
- stabilirea conexiunilor, sudurilor si racordurilor
- citirea si interpretarea planului foarte bine
- verificarea si controlarea instalatiei inaintea punerii in functiune.
Cerinte
- cunostinte si experienta minim 3 ani ca electrician in santierul naval
- cunostinte de sudura (cu arc si cu cositor);
- diploma in domeniu - electrician
- limba engleza sau germana nivel mediu
- permis conducere categoria B , reprezinta un avantaj

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- seriozitate maxima si responsabilitate
- experienta minim 3 ani in santiere navale in strainatate

BENEFICII OFERITE

- oferta salariala atractiva
- asigurare cazare in conditii foarte bune
- transport cu avionul
- seriozitate maxima pe termen lung si profesionalism

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV detaliat in limba engleza la contact@europartnership.ro, impreuna cu copii dupa autorizatiile si calificarile obtinute

DESCRIEREA FIRMEI

prestare servicii in strainatate Olanda/Belgia