Electricieni Industriali- Olanda, Germania-fara taxa de agentie

S.C First Choice Recruitment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm electricieni industriali pentru clienții noștri din Olanda și Germania. Proiectele sunt în mare parte în rafinării, centrale electrice, zone industriale, fabrici.
Descrierea postului:
-instalații elecrice
-tragerea caburilor
-construirea si conectarea tablourilor electrice
-conectarea diferitor dispositive
-punerea in funcțiune a sistemelor
Oferim angajaților certificate VCA după sosirea lor în străinătate. Certificatele VCA sunt certificate internationale de siguranță ce vor fi valabile 10 ani. Deținătorii acestor certificate pot lucra oriunde în Europa. Costurile acestor certificate sunt suportate de angajator.

CERINTE

Se oferă contract full-time.
Cazare asigurată, plătite de angajator.
Salar 1840 Euro net pe lună.
Informații adiționale
-experiențe de lucru în domeniul instalațiilor electrice, în fabrici, zone industrial
-abilitatea de a citi desene tehnice
-experiențe în instalarea panourilor electrice, tragerea cablurilor, instalarea diferitor dispositive
-experiențe în instalarea și montarea panourilor de înaltă tensiune, transformatoarelor, cablurilor
-abilitatea de a lucra la înălțime, pe schele
-vârsta 28-50 ani
- Limba engleză, limba germană sau olandeză la nivel de comunicare
- Experiență în domeniu minim 4 ani
Locul de muncă
Olanda, Germania

Companie internationala de recrutare si plasare forta de munca .