Electricieni

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv:
Electricianul va efectua toate activitățile din ordinul de lucru și / sau tehnic
desene. Astfel de activități sunt instalarea de noi instalații electrice sau renovarea
Instalatiile electrice existente in constructii rezidentiale, industrie si utilitati publice.

Oferta:
Contract complet legal în conformitate cu legislația olandeză
Oferta salariala € 450,00 net pentru 40 de ore pe săptămână,
Inc. Cazare gratuită și asigurare olandeză de sănătate.

Experienţă:
• Minim 3 ani de experiență relevantă de lucru.
• Trebuie să fie experimentat cu simboluri, schițe și desene tehnice

CERINTE

Cerințe de învățământ / Certificate necesare:
• Cerințe minime: Educație profesională secundară / Formare profesională Electrician
• Cunoașterea limbii engleze și / sau a limbii germane la nivel de comunicare
• Certificat VCA.

Descrierea activităților:
• primește ordine de lucru de la Foreman (cum ar fi planuri detaliate, scheme și / sau instrucțiuni orale).
• Verifică dacă ordinele de lucru, materialele și instrumentele auxiliare sunt corecte și complete. Orice anomalie trebuie să fie raportată imediat la Foreman / Contractor.
• Foloseste corect instrumentele (auxiliare) si echipamentul de protectie.
• Execută corect "Planul construit ca atare", folosind cunoștințele despre simbolurile folosite, listele de cabluri și conexiunile prin cablu.
• Se potrivesc corect cablurilor și sistemelor de susținere (tăvi de cablu, scări cablu etc.).
• Demonstrează diferite tipuri de cabluri folosind diferite metode.
• Punerea corectă a componentelor electrice, a cutiilor de borne, a panourilor de distribuție.
• Punerea corectă și conectarea componentelor de iluminare.
• Utilizează corect echipamentul de măsurare și instrumentele de control.
• Efectuează activități cum ar fi forarea, îndoirea, șlefuirea etc. și produce
Sisteme complete și complexe de conducte și cabluri.
• Toate comenzile de lucru vor fi verificate de Foreman.

Tip de proiecte:
• Constructii industriale.
• Construcția de utilități publice.
• Construcții rezidențiale.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic la 0720 878 151 - 0775 327 496 sau pe mail la office@job4life.ro
NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.