Electrician utilaje industriale

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești electrician în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim oportunitatea de a lucra în Olanda cu contract full-time, condiții de lucru bune, mașină de companie și salariu competitiv!

Atenție! Nu percepem comision!

Pentru partenerul nostru din Olanda din domeniul recondiționării de mașini/echipamente/utilaje pentru prelucrarea cărnii de pasăre, căutam un Electrician reparații mașini - cu experiență în acest domeniu.
Descriere:
Service/reparații mașini și echipamente din inox, folosite în industria alimentară

CERINTE

Experiență ca electrician (service, reparații mașini și echipamente), ideal în industria alimentara, chimică sau farmaceutică
Cunoștințe de limbă engleză
Capacitatea de a lucra independent
Atitudine deschisă, flexibil, onest, responsabil

BENEFICII OFERITE

Contract de muncă legal olandez, full-time
​Salariu atractiv, plata săptămânală în EUR
​Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare
Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea
Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție coordonatori logistică, cărora vă puteți adresa în lb. română​​​​
Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (inclusiv cu rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal
​Salariu: € 350 net / săptămană (8h/zi) - cazare asigurată

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.