ELECTRICIAN in Olanda

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Urgent Electricieni cu experienta in industie ( constructie de panouri electrice), naval sau in constructii

Se lucreaza in Olanda sau Germania

Plecare Imediata!

CERINTE

Cerinte
• 4 ani experienta pe o pozitie similara
• Echipament de protectie
• Scule si unelte de lucru proprii
• Experiențe cu instalatii electrice in fabrici, obiecte industriale
• Abilitatea de a interpreta desenul tehnic
• Experiențe cu instalarea de panouri electrice, dispozitive,cabluri de tragere
• Experiențe cu instalare si montaj de panouri de înaltă tensiune, cabluri, Transformatoare
• Capacitatea de a lucra în înălțimi (schele)

Loc de munca:
Țările de Jos, Germania
Aptitudini lingvistice:
Limba Engleza sau Germana - la nivel de conversatie

Se lucreaza 40 de ore/saptamana
Contract pe termen NEDETERMINAT

Principalele responsabilitati constau in:

- Lucrari de instalatii electrice
- Tragerea cablurilor
- Conectarea și construirea de panouri electrice
- Conectarea dispozitivelor diferite
- Punerea în funcțiune a sistemelor
Beneficii Oferite
Salar: 2038 Euro Net / luna
Cazare: GRATUIT ( platit si pus la dispozitie de catre angajator)
Transport:
Se face cu masina proprie (cel puțin unul din grup)
Posibilitate de a inchiria masina de la client ( 50 de euro/saptamana)

BENEFICII OFERITE

Clientul ofera candidatilor certificat VCA după sosirea candidatilor în străinătate.
VCA este un curs internațional de siguranță, care vor fi valabile 10 ani.

Angajații care dețin această licență / certificat pot lucra oriunde în Europa, pe diferite proiecte mari. Certificatul VCA este gratuit.
Contribuția socială va fi plătită în conformitate cu legislația fiecărei țări. De exemplu, în cazul în care angajatul va fi plasat în Țările de Jos, contribuția socială va fi plătită în Țările de Jos.

În cazul în care va fi Germania, atunci contribuția socială va fi plătită în Germania.
Va punem la dispozitie contracte cu normă întreagă pentru toți angajații noștri. Data start este discutata cu fiecare candidat in parte, în funcție de disponibilitatea lor.

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.