Dulgheri - Olanda

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati: Cautam DULGHERI cu experienta pentru efectuarea si montarea in baza unui plan, a cofrajelor pentru fundatii in constructii civile.etc.
Descrierea Job-ului:
-Pregateste structura priectului,
-Estimeaza masurile pentru inaltime, latime, lungime si alte proportii,
-Selecteaza materialele,
-Lucreaza cu planurile de instructiuni de la autoritatile de supraveghere,
-Lucreaza cu materiale din : lemn , plastic fibra de sticla, gips carton si utilizeaza : dalti ,ferastraie, cuie, suruburi , capse, adezivi , masini de gaurit ,masini de slefuit pentru repararea /ridicarea structurilor,
-Lucreaza pe scari , schele pentru montarea grinzilor ,
-Lucreaza cladiri prefabricate,
-Construirea scarilor din lemn, mantii , mobilier si instaleaza mobilierul,
-Remodeleaza case/ intreprinderi ,
-Creeaza structuri pentru turnarea betonului,
-Instaleaza pereti despartitori.
Se va lucra in echipa de 2 dulgheri.

CERINTE

CERINTE:

-experienta de cel putin 2 ani in domeniu
-diploma de absolvire a unor cursuri de calificare ca si tamplar/dulgher:
- detineti propriile unelte de mana necesare in activitatea de dulgher
-limba engleza sau germana: nivel conversational (A2)
-disponibilitatea de a lucra in strainatate
-lucrul in echipa si pe cont propriu
-permis de conducere categoria B
-constituie un avantaj masina proprie pentru deplasari in diferite locatii;

BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Olanda

Salariu: (pentru 40 ore lucrate/saptamana) – 500 euro/net saptamana
(2000 euro/ net luna )
+ plata orelor suplimentare

Cazare asigurata GRATUIT de catre angajator (singur in camera, acces la bucatarie, baie)

Trnsportul RO – Olanda este platit de catre angajat. Masina proprie  - pentru deplasare la locul de munca – reprezinta un avantaj (detinerea permisului de conducere B este obligatorie).
Concediu anual: 20 zile
Asigurare medicala platita de catre Angajator

ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba engleza cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.
FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!
Pentru informatii suplimentare – persoana contact: Mihaela Olaru: 0356424472, email: cv@brainsconsulting.ro

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.