Dulgheri/ tamplari in Olanda

Techvisie BV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie serioasa de recrutare cauta dulgheri/ tamplari pentru diverse santiere de constructii din Olanda incepand cu ianuarie 2017.

CERINTE

Cerinte:
-experinta in domeniu (de preferat in Olanda) minim 5 ani
-capabilitatea de a lucra cu toate tipurile de lemn
-sa puteti lucra independent dupa planurile cladirilor
-construirea scheletilor cladirilor, incluzand stalpii peretilor, grinzi si ramele usilor
-instalarea structurilor, de exemplu ferestre, usi etc.
-calificare in domeniu
-sa cunoasteti bine limba engleza sau limba germana
-permis de conducere categoria B
-masina personala reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-contract de munca olandez
-loc de munca stabil si sigur
-salariu incepand cu 400 euro/ saptamana net
-ore suplimentare platite separat
-cazare si asigurare medicala gratuite.

Techvisie BV este o companie de incredere care se ocupa de recrutarea de personal tehnic pentru angajatori din Olanda. Suntem de 15 ani pe piata din Olanda si momentan lucram cu mai mult de 500 de angajati din Olanda, Germania, Polonia, Ungaria si Romania.