Dulgheri/Cofrajori/Fierari in Olanda

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam URGENT dulgheri/cofrajori/fierari betonisiti pentru Olanda

Plecare urgenta !!!!

DULGHERI/ COFRAJORI care au experienta cu lucrări de cofrare - cofraje ca PERI, DOKA și SATECO .
Se lucreaza la proiecte mari, cladiri industriale în diferite locații din Olanda.
Construcțiile sunt clădiri administrative mari, clădiri industriale și case familiale.

CERINTE

Descrierea postului:

- Lucrari de cofraje

- folosind cofraje ca PERI, DOKA și SATECO
Cerinte
Limba Engleza sau Germana la un nivel conversational
Experiențe din străinătate constituie avantaj
Experienta in citirea planului/ desenului tehnic

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
Salar: 2100 NET/luna
Contract de munca pe perioada nedeterminata

Contract Olandez
Cazarea este asigurată si platita de angajator,
Transportul din Romania catre Olanda - in echipe sau cu masina personala
Posibilitate de a inchiria masina de la client ( 50 de euro/saptamana)
Transport de la cazare la locul de munca - se ofera 0.19 euro/km

NU PERCEPEM COMISION!

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.