DULGHERI COFRAJORI

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE recruteaza DULGHERI/TAMPLARI/COFRAJORI

Cautam tâmplari pentru proiecte mari (construcții de tuneluri, poduri, clădiri) și mici (case).

Puteți lucra într-o echipă și pe cont propriu. Puteti aplica in echipa (in acest caz doar o persoana trebuie sa vorbeasca limba engleza sau germana)
OFERTA SALARIALA: 2000 EUR NET pentru 40 de ore lucrate pe luna
CERINTE:

Cel puțin 4 ani de experiență de lucru recentă, instrumente, mașină proprie
Cun. de limba germana sau engleza
VCA este un plus

CERINTE

PROGRAM: 40 de ore pe săptămână + posibilitatea orelor suplimentare

BENEFICII:
Pentru toate posturile vacante, clientul nostru ofera urmatoarele:

Taxele și cazarea vor fi furnizate și plătite de ANGAJATOR
Fiecare candidat are camera proprie, cu acces comun la acces la bucătărie, baie etc. Solicitanții vor fi înregistrați la biroul de asigurări de sănătate.
Tot sprijinul necesar în Olanda
Transportul și vacanță sunt incluse în suma plătită pe săptămână

Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0720 878 151 - 0740 644 175

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.