Dulgher sef echipa

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam urgent Dulgher cu atributii si experienta ca si sef de echipa.

Data start - februarie 2016
Activitatea se desfasoara in - diverse locații din Olanda
Programul de lucru - 40 de ore/saptamana, ture de zi, uneori se lucreaza si la sfârșit de saptamana
Obligatoriu se cere permis de conducere categoria B
Masina proprie este obligatorie
Resposabilitati:

Interpretare de desen tehnic
Experienta cu sistemele DOKA, PERI
Minimal 3 ani de experienta ca si sef de echipa
Minim 10 ani de experiență ca si dulgher
Se cere certificat VCA valabil
Cerințele lingvistice și competențe de nivel: Engleza sau Germana la nivel conversational

Salariu 2100 + euro net pe luna
Posibilitatea de efectuare ore suplimentare (pana la 4 ore/zi rezultand un salariu net de aproximativ 3000 euro/luna)

CERINTE

Responsabil de o echipă de până la 20 de dulgheri
Raportarea la managementul de proiect.
Sarcinile de zi cu zi la locul de muncă.
Gestionarea materialelor.
Utilizarea instrumentelor regulate tamplarie.

Posibilitatea de a transfera salariul în Romania: Da

Sărbătorile legale: zile nationale

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.