Cofrajori /Dulgher in Olanda

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam URGENT dulgheri/fierari betonisti pentru Olanda

Plecare urgenta !!!!

Cautam :
DULGHERI/ COFRAJORI care au experienta cu lucrări de cofrare - cofraje ca PERI, DOKA și SATECO .
Se lucreaza la proiecte mari, cladiri industriale în diferite locații din Olanda.
Construcțiile sunt clădiri administrative mari, clădiri industriale și case familiale.
Descrierea postului: - Lucrari de cofraje - folosind cofraje ca PERI, DOKA și SATECO - fier obligatorii

CERINTE

Limba Engleza sau Germana la un nivel conversational
Experiențe din străinătate constituie avantaj
Experienta in citirea planului/ desenului ethnic

SE OFERA:
Salar: 2065 NET/luna
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Echipament de protectie oferit de catre client
Cazarea este asigurată si platita de angajator,
Transportul din Romania catre Olanda - in echipe sau cu masina personala

Daca esti interesat trimite CV in Engleza!

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.