CNC frezori si/sau strungari pentru Olanda

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

O mare posibilitate de munca in Olanda! Recrutam operatori si/sau programatori CNC Frezori si/sau Strungari, cu experienta pe cel putin una din masinile cu control numeric: Heidenhain, Siemens, Fanuc sau Okuma, pentru mai multi clienti ai nostri din Olanda.
Aveti posibilitatea de a va dezvolta o cariera de succes si sa invatati multe lucruri noi!

CERINTE

- Capabil de a lucra independent
- Utilizarea masinilor de operare
- Fabricarea produselor in serie mica/mare in intervalul de timp dat
- Asigurarea procesului de fabricare fara probleme
- Verificarea calitatii produselor fabricate
- Specializare profesionala
- Cunoasterea si interpretarea desenelor tehnice
- Programarea independenta a masinilor constituie avantaj 9dar nu este obligatoriu)
- Cunoasterea macar unuia din urmatoarele programe Heidenhain/ Fanuc/ Siemens/ Okuma
- Cunoastinte de CAD/CAM sunt binevenite
- Pro-activitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional.
- Asistenta 24/7, si in limba romana, pentru orice intrebari si nelamuriri pe timpul sederii in Olanda
- Coordonatori care va asteapta la aeroport
- Cazare avantajoasa cu camera proprie si wifi
- Cea mai avantajoasa asigurare medicala din Olanda, cu multe beneficii
- Contract de muncă olandez cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata de timp
- Oferim salarii decente, in functie de disponibilitatea si experienta fiecaruia
- Conditii de munca intr-un mediu modern si curat

Aplicati ACUM direct aici sau trimiteti-ne CV-ul Dvs la adresa de email work@eastmen.eu

Va multumim!
www.eastmen.ro

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.