CNC frezori si strungari

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

O mare posibilitate de munca in Olanda! Recrutam CNC frezori si strungari (Heidenhain, Siemens, Fanuc, Okuma)

Responsabilitati:
-Capabil de a lucra total independent
-Utilizarea masinilor de operare
-Fabricarea produselor in serie mica/mare in intervalul de timp dat
-Asigurarea procesului de fabricare fara probleme
-Verificarea calitatii produselor fabricate

CERINTE

-Specializare profesionala
-Minim 3 ani de experienta
-Cunoasterea si interpretarea desenelor tehnice
-Cerinta absoluta:programarea si modificarea independenta a programelor
-Cunoasterea programul Heidenhain, Fanuc, Siemens, Okuma
-Cunoasterea programurile de CAD/CAM este ideal
-Vorbirea limbii engleza sau germana la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-Posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase
– Munca full-time cu contract legal in Olanda
– Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare
– In caz de cerinta va oferim cazare
– In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.