Cautam Sudori MIG/MAG/TIG

S.C First Choice Recruitment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sudori – MIG/MAG, TIG – Olanda, Germania

Căutăm sudori cu experienţă pentru a lucra la diferite proiecte în Olanda. Contractul este de tip full-time. Repartziarea pe proiect a fiecărui angajat se va face în baza experienţa profesionale pe care o deţine. Sudorii vor lucra confrom instrucţiunilor tehnice .Proiectele sunt în ceea mai mare parte pentru echipe ( 2 muncitori )
Proiectele sunt situate în locaţii diferite, angajatul trebuie să fie pregătit pentru a se muta în altă locaţia odată încheiat proiectul.

Responsabilităţi:
- Sudarea diferitelor părţi/ obiecte conform cerinţelor proiectului (în principal în industrie )
- Cerinţele exacte ale proiectului se pot găsi în detaliile proiectului

Informaţii Importante:
- Candidatul ideal trebuie să deţină o experienţă similară în acest domeniu de cel puţin 4 ani.
- Nivelul lb. Engleză B1 ( Intermediar)

Beneficii:
- Salariul net este de 2130 de euro pe lună
- Număr de ore de lucru : 40 de ore pe săptămână plus ore suplimentare
- Salariul este plătit în fiecare lună
- Ore suplimentare se plătesc plus 25%
- Se asigură cazare, plătită de către angajator
- Concediu plătit

CERINTE

Cerinţe:
- Experienţă în domeniu de minim 4 ani
- Echipament şi instrumente
- Engleză, Germană sau Olandeză nivel B1 ( Intermediar)
- Plecarea la o dată stabilită
- Stare de sănătate bună
- Punctualitate, responsabilitate şi fexibilitate
- Constitue un mare avantaj deţinerea unei maşini proprii

BENEFICII OFERITE

info@fc-recruitment.ro

Companie internationala de recrutare si plasare forta de munca .