Cautam strungari CNC cu experienta pe un strung Haas, pentru Olanda. Fara comision!

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru partenerii nostri din Olanda, cautam strungari CNC cu experienta pe Haas cu control Fanuc, dornici sa lucreze in Olanda pentru o firma producatoare de etansari mecanice.

Responsabilitati:
Alegerea materialelor din depozit, pregatirea, prelucrarea pe masina CNC
Lucrul pe baza de desen tehnic și cu unelte de măsurare
Independenta in programarea si intretinerea strungurilor CNC HAAS SL-20 cu control FANUC

CERINTE

- Experienta cu procesul de frezare CNC
- Minim 3 ani de experienta de lucru pe o pozitie similara
- Limba engleza la nivel mediu (scris si vorbit; interviurile au loc in limba engleza)
- Carnet de conducere, categoria B
- Masina proprie reprezinta un avantaj insa in cazul in care nu puteti pleca cu masina personala, clientul poate oferi angajatilor masini sau biciclete, fara costuri suplimentare

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv ce se va stabili in functie de experienta si cunostintele dumneavoastra
0.19 Euro / km de la locuinta din Olanda la locul de munca
Contract de munca full-time
Contract incheiat pe perioada nedeterminata
Posibilitate de a lucra ore suplimentare, in functie de volumul de munca si termenele-limita
Plata saptamanala, etc.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.