Au Pair program Olanda/ Belgia

Wide Range Services and Consultancy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm persoane calme ,mature si responsabile care iubesc copii și pot obtine referințe despre experiența acumulată (de exemplu in familie) și doresc ca să ia parte în program minim 6-12 luni.
Daca doresti sa vizitezi Olanda sau Belgia, sa ai cazare si masa asigurata si iubesti copiii, atunci acesta este sansa ta ideala.

Nivel de limba Engleza sau Germana avansat pentru programul Au Pair Plus + necesita permis de conducere
Sa dispui de diploma bacalaureat
Sa ai cazier curat fara antecedente penale
Stare medicala si mentala sanatoasa
Experienta in ingrijirea copiilor + referinte

Responsabilitatile unui Au Pair:
Supravegherea copiilor, 30 ore pe saptamana
Activitati de joaca cu copii
Menajul usor: strangerea jucariilor, calcat, prepararea micului de jun, spalarea vaselor, a aduce copii de la gradinita sau scoala.

CERINTE

Varsta cuprinsa intre 20 - 30 ani
Nivel de limba Engleza sau Germana conversațională pentru programul Au Pair + nu necesita permis de conducere

BENEFICII OFERITE

340 euro / luna Au Pair
400 euro / luna Au Pair Plus
Familia suporta total costul biletului de transport (restituirea costului la sosire)
Cursuri de limba pana la 240 euro pentru candidati care sta minim 6 luni la familia gazda
Camera proprie si mesele oferite
2 saptamani vacanta platita/ pentru candidati care sta minim 1 an la familia gazda
Asigurare medicala
Cartela telefonica, SIM card 20 euro
Familia o să vă aștepte în aeroport la sosire

Compania Wide Range Services and Consultancy este înregistrat în Anglia și Wales cu sediul în Bognor Regis, Marea Britanie.

Avem posibilitatea să vă oferim locuri de muncă cu contract legal pe perioadă nedeterminată și cu cazarea/masa asigurată din prima zi.

Oferim sprijin în România și în Marea Britanie pe tot parcursul procesului de plasare și pe tot parcursul contractului de muncă.

Puteți aplica pentru următoarele locuri de muncă:

+ Locuri de muncă în domeniul Care +
- Asistent medical - Îngrijitor persoane în vârstă la domiciliu - Îngrijitor persoane în vârstă în cămine de bătrâni

* Locuri de muncă în domeniul HoReCa * - Recepționer - Bucătar Șef - Bucătar - Ajutor Bucătar - Barman - Ospătar - Asistent General - Personal Curățenie

~ Programul de Îngrijire Copii ~