Assembly Worker - Olanda

Rental Channel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsibilities:
- assembling and dissembling of work tools by fitting mechanical and hydraulic parts.
- welding of small parts on the products
- Controlling of the quality of your work
- Keeping your work place clean

CERINTE

Requirements:
-english is a must
- experience with hydraulic and mechanic assembling work
- welding experience
- experience with painting of parts/ components
- read technical drawings
- is willing to work in 2 shifts
- experience in operating overhead cranes

BENEFICII OFERITE

- Friendly environment;
- Health insurance;
- Competitive weekly remuneration depends on candidate’s experience
- Accommodation;
- Transport to work;
- Dutch Employment contract under the Dutch Labour Code;
- Long-term cooperation.

NOI ​​CONECTĂM cererea Dumneavoastră cu oferta existentă​… aproape ORIUNDE pe GLOB! Fie că sunteți în căutarea unui loc de muncă stabil și sigur… sau, fie că sunteți în căutarea unui viitor salariat potrivit pentru profilul postului disponibil…SC Rental Channel SRL -Agentie de munca temporara, recrutare si plasare a fortei de munca

Acum - angajari pentru o Companie cu renume in Romania