Angajam Fierari Betonisti

Sc.RentaCred-HR.AGENCY.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rentacred-HR Agency recruteaza candidati pentru postul de Fierar Betonist.Olanda.
Durata de 1 an jumate cu posibilitatea de prelungire.Se vor lucra 8h/zilnic,5-6 zile pe saptamana,o zi libera pe saptamana in functie de posibilitatea angajatorului.

CERINTE

-Sa cunoasca limba engleza sau limba germana la nivel conversational.
-Experienta de munca anterioara pe un post similar celui pentru care aplica.

BENEFICII OFERITE

Salariu:8-9 Euro net/ora
Se plateste saptamanal.
Costurile cazarii si transportul de la locul de munca la cazaresi retur sunt suportate de angajator .

RENTA CRED –H.R. AGENCY este o companie specializata in selectia si recrutarea fortei de munca.
Contact:SC Rentacred HR Agency SRL
Tulcea str Pacii nr.3,bl S2 sc B ap 3 Parter

Fix /Fax : +40340401538
Fax : +40340815336
Mobile +40737750848-VODAFONE
+40767945193-COSMOTE
+40746600559-ORANGE
e-mail: office@angajarioriunde.ro