Angajam Dulgheri Olanda

Sc.RentaCred-HR.AGENCY.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Rentacred-HR Agency recruteaza candidati calificati in constructii in cadrul unei companii din Olanda.
Se ofera locuri de munca pentru Dulgheri (tamplarie)cu o experienta aterioara pe acest post.

CERINTE

-Canditatul ideal:Sa aibe experienta de munca anterioara pe un post similra celui pentru care aplica.
:Cunostintele limbii engleza/germana la nivel mediu
conversationa
-Calificare +experienta anterioara de munca pe un post similar minim 2 ani
-Stare buna de sanatate/Fara antecetente penale
-Permis cat B prezinta un avantaj
-Disponibilitatea de a lucra in echipa
Disponibilitatea de a sustine un interviu cu angajatorul organizat de Skype sau telefonic

BENEFICII OFERITE

-Salariu oferit de angajator este de 1800 euro/luna.
-Asigurare medicala
-Echipament Lucru
-Cazarea este asigurata de angajator de asemenea transportul de la locul de munca la cazare.

RENTA CRED –H.R. AGENCY este o companie specializata in selectia si recrutarea fortei de munca.
Contact:SC Rentacred HR Agency SRL
Tulcea str Pacii nr.3,bl S2 sc B ap 3 Parter

Fix /Fax : +40340401538
Fax : +40340815336
Mobile +40737750848-VODAFONE
+40767945193-COSMOTE
+40746600559-ORANGE
e-mail: office@angajarioriunde.ro