Angajam Urgent Asistent Farmacie

SC LILI-MAR INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Proactivitate in relatia cu clientii si colegii
-Capacitate si dorinta de invatare si perfectionare.
- Cunoasterea programului de gestiune BIZ PHARMA;
- Amabilitate fata de pacient;
- Spirit de echipa.
- Capacitati de ascultare si de consiliere a pacientiilor
- Persoana entuziasta, pozitiva, motivata, cu spirit de initiativa, orientata spre rezultate si deschisa provocarilor.

CERINTE

Experienta de minim 2 ani intr-o farmacie cu circuit deschis;
- Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor, avizat pe anul in curs;
- Studii asistent farmacie finalizate .
-Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
-Atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

SALARIUL SI PROGRAM DE LUCRU EXTREM DE AVANTAJOS!!!
- Desfasurarea activiitatii intr-un mediu de lucru placut, tanar si foarte activ.

DESCRIEREA FIRMEI

-Farmacie circuit deschis
- Seriozitatea
- Dinamismul
- Spiritul de echipa