Zidari pentru Norvegia - fara comision

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru situat in zona Oslo, zidari cu foarte buna experienta in constructia si renovarea cladirilor din caramida, cum ar fi scoli si biserici.
Data de incepere a contractului este Aprilie 2016
Fara comision!

CERINTE

- calificare in meseria de zidar;
- pot aplica si candidati fara calificare, dar care au o experienta foarte buna dovedita prin referinte;
- experienta in executia de fatade si arcade - important
- cunostinte de limba engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca permanent, direct cu compania norvegiana.
- Contract de munca si in limba romana.
- Locatie : Zona Oslo, Norvegia
- Salariu pentru inceput 168,8 NOK / ora, aprox 18 Euro / ora, inainte de taxe.
- Ore suplimentare platite cu 40% peste tariful orar.
- Biletul de avion Romania - Norvegia platit de angajator.
- Cazarea este gratuita pana in luna August 2016

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia si EU, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.