Tamplari si montatori rigips pentru Norvegia - Urgent !

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fara comision !

Cautam tamplari si rigipsari cu experienta pentru Norvegia.
Cunostintele de limba engleza la nivel de conversatie sint obligatorii.
Detalii si contact pe www.rjobs.ro

Se vor lua in considerare doar CV-urile in limba engleza !
Puteti trimite CV in engleza pe adresa de pe site-ul nostru www.rjobs.ro

CERINTE

Cerinte
- calificare in tamplarie sau rigipsar;
- experienta relevanta in montajul peretior din rigips.
- experienta in tamplarie.
- cunostinte de limba engleza la nivel conversational.
- experienta anterioara de munca in Norvegia constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
- Contract de munca cu agentie norvegiana de resurse umane.
- Locatie : Norvegia
- Salariu pentru inceput 190 NOK / ora, aprox 21 Euro / ora, inainte de taxe.
- Se lucreaza 48 ore pe saptamana
- Contravaloarea biletului de avion se va retrage dinprimul salariu.
- Se asigura cazare contra cost pe toata durata contractului ( 4000 nok / luna )

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia si EU, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.