Recrutam mecanici mercedes

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Capacitate de a lucra cu atentie si in conditii de siguranta;
Capacitatea de a lucra intr o echipa dar si pe cont propriu;
Intelegerea conceptului de lucru la termen;

CERINTE

Experienta dovedita de lucru (min.1an) cu masini usoare si camionete (experienta cu autoutilitarele este obligatorie)
Diploma de calificare sau scoala de profil absolvita pe profil
Cunostinte de engleza nivel mediu
Cunostinte pe baza de diagnoza

BENEFICII OFERITE

Se cauta mecanici Mercedes pentru unul dintre cei mai mari parteneri in Norvegia.Se ofera contract de munca pe perioada nedeteminata si oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu de lucru competitiv.
DATA DE START: ASAP
LOCATIE: Norvegia
OFERTA SALARIALA:
Incepe de la 13 eur/h, 2184/luna
BENEFICII:
Contract de munca pe perioada nedeterminata, semnat si declarat in Norvegia
Cazarea, utilitatile, internetul sunt asigurate GRATUIT de angajator si transportul catre locul de munca (daca este necesar)
Sunt asigurate gratuit 4 deplasari pe an in tara (o deplasare la 3 luni)
Se ofera asistenta pentru orice problema pe perioada contractului
Orice fel de certificat de mecanica obtinut reprezinta un real avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.