Operator / Programtor CNC strung in Norvegia

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru din Norvegia masinist CNC cu experienta in reglare si programare.
Candidatul va lucra pe un strung Doosan Puma 700 LY, cu axa Y si operatii de frezare.

CERINTE

Cerinte Operator / Programator pe Puma 700 LY:
- 10 ani in domeniul CNC, avand cunostinte solide de strunjire si frezare;
- Limba engleza la nivel conversational;
- Cunostinte solide in limbajul Fanuc;
- Programarea strungurilor cu axa Y si operatii de frezare;
- Lucrul piese in serii mici si unicate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Asistenta pentru permis de munca si cazare.
Salariu la nivel de Norvegia, in functie de experienta.
- Concediu de odihna platit
- Asigurari medicale si sociale platite de angajator
- Transport: Agentia HR plateste initial biletul de avion, iar suma se va retrage din primul salariu

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia si EU, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.