Operator CNC strung in Norvegia

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam operator pentru strung CNC Ecoca, comanda numerica Mitsubishi.

Responsabilitati:
- Programare ISO, conform desenului tehnic
- Regleaza utilajului pentru comanda noua, prinderea piesei, masurarea sculelor
- Prelucreaza piesele din comanda
- Autocontrolul pieselor prelucrate.

CERINTE

- Experienta in domeniul prelucrarilor prin aschiere si CNC
- Cunostinte de limba Engleza la nivel mediu
- Expeienta in prelucrarea axelor lungi,
- Cunostinte de operare in comanda numerica Mitsubishi

BENEFICII OFERITE

- Tipul contractului: Full-Time
- Un mediu placut de lucru, cu cativa colegi romani
- Salarizare: 175 NOK / ora, inainte de taxe
- Posibilitati de ore suplimentare
- Concediu de odihna platit
- Asigurari medicale si sociale platite de angajator
- Transport: Agentia HR plateste initial biletul de avion, iar suma se va retrage din primul salariu

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.