Medic Specialist Medicina de Familie , Psihiatrie si Radiologie Norvegia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta Generala
Locul de munca: Spital Public
Salariu BRUT : Aproximativ 100.000 euro pe an

Ce ofera Angajatorul :
• Se ofera curs gratuit de limba norvegiana pe Skype ,
• Odata ce ati ajuns la nivelul de B1 se organizeaza interviul cu Angajatorul ,
• Veti face o scurta calatorie in Norvegia pentru a vizita spitalul si orasul, in cazul in care ati fost acceptat/a dupa interviul pe Skype,
• Perioada contractului: nedeterminata,
• Se lucreaza in minimum 37,5 de ore pe saptamana plus GARZI,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Biletul de avion este platit de angajator,
• Concediu platit 5 saptamani pe an,
• Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare,
• Va oferim asistenta in pregatirea documentelor pentru inregistrarea dvs ca si medic in Norvegia,
• Asistenta in gasirea unui loc de munca si pentru partener,
• Asistenta in gasirea unei gradinite , scoala pentru copiii dvs.

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Medic Specialist si Certificatele de Conformitate
• Experienta minimum 3 ani ca si Medic Specialist
• Cunostinte de limba engleza scris si vorbit, nivel B2
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
• Motivat/a de a munci in Norvegia pe o perioada indelungata de timp

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.