Lucratoare Agricultura - Ferma Norvegia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza Lucratoare sezoniere pentru Agricultura la o ferma din Norvegia.

Ferma este una dintre cele mai mari din Norvegia. Sunt cultivate rosii, castraveti, ardei grasi, varza, conopida sau dovlecei.

Programul de munca se adreseaza persoanelor tinere, dornice sa capete experienta in domeniul agriculturii, dar si sa experimenteze traditiile unei alte culturi europene.

Responsabilitati: Ambalarea legumelor.

Beneficii:
- contract de munca pe o perioada de 3 luni;
- remuneratie cuprinsa intre 1600-1900 Euro brut/luna (1170-1300 Euro net/luna).

Cazarea este asigurata de catre angajator, dar platita de lucrator (3,83 Euro/noapte). Mesele nu sunt oferite de catre angajator. Transfer de la aeroport.

CERINTE

Candidatele trebuie sa:
- fie studente la Agricultura;
- aiba cunostinte de limba engleza cel putin la nivel mediu;
- aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare, serioase si energice.

BENEFICII OFERITE

Taxa de procesare a dosarului: 360 RON.

Taxa de mediere: 400 EURO - se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:
- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.
sau
- 250 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

Bilet de avion.