LOCURI DE MUNCA NORVEGIA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitiile disponibile in urmatoarele domenii:

SERVICE AUTO
CONSTRUCTII

Pentru fiecare din joburile disponibile, clientul cauta candidati care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
Experienta pe o pozitie similara:+2ani;
Permis auto - constituie avantaj;
Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational – in special, cunoasterea termenilor din domeniul de activitate;
Oferta de munca si beneficii:
Salariul lunar net incepe de la 1800 Eur;
Plata salariului se va face saptamanal;
Contract de munca semnat si declarat in Norvegia pe o perioada indelungata;
Cazare asigurata;
Angajatorul va prelua candidatii de la aeroport catre cazare si catre locul unde vor lucra;
Responsabilitati:
Cunoasterea procedurilor de lucru pentru pozitia ocupata;
Capacitatea de a utiliza uneltele specifice fiecarui profil;
Seriozitate;

Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0775 327 497 / 0720 878 151 / 0740 644 175 sau pe email la office@job4life.ro
NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

CERINTE

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.