Electrician in constructii pentru Norvegia

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Urgent Electrician in constructii pentru un proiect in Norvegia
Descrierea postului:
Executarea de lucrari de instalatii electrice
Tragerea cablurilor
Conectarea și construirea de panouri electrice
Conectarea diferitelor dispozitive
Punerea în funcțiune a sistemelor electrice

CERINTE

Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara
Cunostinte de limba Engleza la nivel conversational
Experienta in executarea de lucrari de instalatii electrice la case, apartamente, cladiri civile
Abilitate de interpretare desen tehnic
Experiențe cu instalarea de panouri electrice, dispozitive, cabluri, montaj de cabluri, prize, lumini
Certificat DBS obligatoriu
Disponibilitate de a lucra in strainatate pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Salar: minim 181 NOK ( brut)/ora
Salar lunar aprox: 28 960 NOK (aprox. 3300 euro / brut)
Se lucreaza minim 37,5 ore/saptamana + ore suplimentare
Salariu se ofera la fiecare 2 saptamani
Contract de munca pentru perioada nelimitata (perioada de proba de 3 luni)
Echipament de protectie, scule si unelte sunt furnizate de catre angajator
Cazarea este asigurata de angajator (aproximativ 250 de euro timp de 2 saptamani
Indemnizație de calatorie

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.