Bucatari Norvegia 2000€--3000€ /Luna

Europeanrecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE
Urgent Bucatari pentru Norvegia cu incepere imediata, pentru lant hotelier , companie ce detin peste 2000 de hoteluri in toata lumea. Salariu intre 2000€-3000€/month. Posibilitate de promovare .Experienta de minim 3 ani in domeniu. www. europeanrecruit.com

CERINTE
Minim 3 ani , cu experienta a la carte,experienta in Banqueting a cate 300-500 de persoane.Engleza nivel conversational,muncitor, disponibil la program prelungit.Posibilitate de promovare. Trimite-ti CV insotit de o (full picture la office@europeanrecruit.com

CERINTE

CERINTE
Minim 5 ani , cu experienta a la carte,experienta in Banqueting a cate 300-500 de persoane.Engleza nivel conversational,muncitor, disponibil la program prelungit.Posibilitate de promovare. Trimite-ti CV insotit de o (full picture la office@europeanrecruit.com

BENEFICII OFERITE

Discount 50% dupa 6 luni : hotel ,restaurant,gym,cantina pentru personal

Agentie specializata in domeniul Hospitality cauta Bucatari cu experienta pentru contracte Anglia