Bucatar Norvegia

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fara comision !

Cautam bucatar cunoscator de limba engleza pentru Norvegia.
Cei interesati pot trimite CV in limba engleza pe adresa office@rjobs.ro
Detalii si contact pe www.rjobs.ro

CERINTE

Se cere:
- Experienta in meseria de bucatar;
- Limba engleza la nivel mediu;
- Disponibilitate de a incepe contractul imediat.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-Contract de scurta durata, 4-5 saptamani, cu incepere de la 1 Iunie;
-Se va lucra in restaurant tip cantina;
-Contract de munca semnat cu firma norvegiana;
-Salarizare 170 nok / ora brut ( aprox 18 Euro / ora );
-Posibilitatea de a lucra multe ore suplimentare;
-Transportul dus-intors cu avionul si cazarea sint gratuite.

Detalii pe www.rjobs.ro

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia si EU, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.