Muncitor necalificat/Ingrijitor animale

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Public Euroconsulting, agentie de recrutare personal, recruteaza pentru o companie de succes din jud. Caras-Severin (Romania), care detine o ferma de animale de 100 de vite si 10 vitei, persoane harnice si serioase pentru ingrijirea acestor animale.

Responsabilitatile postului:
- Asigura zilnic curatenia si aerisirea spatiilor zootehnice folosite;
- Asigura hrana si ingrijiri corespunzatoare a animalelor din ferma\- vaci;
- Supravegheaza in permanenta efectivul din ferma: 50 vaci cu lapte si 50 de vaci fara lapte;
- Transporta pe circuitul stabilit gunoiul si rezidurile alimentare automat si nu manual;
- Se foloseste activ:- statie de muls, adapatoare automate etc.

CERINTE

- Persoana serioasa, onesta si harnica, iubitoare de animale- exclus violenta la animale;
- Experienta minima in pastorit, ingrijit animale;
- Capacitatea de a rezolva problemele zilnice intervenite.
- Salarizare atractiva- Contract de munca – se negociaza in urma unui prim interviu, in functie de experienta, si obiective pe termen scurt/sau lung etc.
- Program de lucru: medie pe saptamana/40 ore
- Conditii de lucru intr-o ferma moderna, curata, standarde europene, in sud - vestul tarii;
- Cazare in incinta locatiei, apartament cu dotari moderne:- bucatarie, baie etc.
- Echipament de protectie necesar cf normelor sanitare.

BENEFICII OFERITE

- Echipament de protectie necesar cf normelor sanitare;
- Pentru persoanele interesate oferim la cerere poze cu ferma si mediul de munca.

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: +40741.14.65.85 sau
e-mail: lavinia@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!