Customer service

Dynamic Parcel Distribution SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iata ce va trebui sa faci:

- oferi informații privind serviciile companiei;
- preiei apelurile telefonice ale clienților;
- asiguri înregistrarea comenzilor în sistemul informatic specific companiei;
- acorzi asistență clienților privind statusul expedițiilor și oferi răspunsuri via e-mai.

Daca te regasesti in descrierea de mai sus si doresti un loc de munca stabil, trimite CV-ul tau pe adresa de e-mail hr@dpd.ro cu mentionarea postului pentru care aplici:
- Customer service representative International- cunostinte de lb engleza
• Customer service representative

CERINTE

Daca ai:
- deprinderi de lucru în programele Microsoft Office;
- atitudine proactivă și deschidere față de client;
- atenție la detalii, spirit analitic, autoorganizare;
- viteză de reacție, responsabilitate,

si esti la inceput de drum in cariera, noi suntem aici pentru a te ajuta sa te dezvolti!

BENEFICII OFERITE

- salariu avantajos
- bonuri de masa
- transport asigurat (din Buftea si din Bucuresti catre sediul nostru situat in Mogosoaia).