Asistent Comercial Mogosoaia

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Realizează ofertele şi schemele de finanţare
* Intocmeşte şi urmăreşte dosarele de creditare
* Redactează contracte şi emite facturi
* Urmăreşte contractele scadente şi încasările
* Gestionează corespondenţa şi documentele interne

CERINTE

* Studii medii sau superioare, de preferinţă economice
* Cunoştinţe avansate de MS Office (Word, Excel, Outlook)
* Cunoştinţe medii de limba engleză - obligatoriu
* Experienţă in relaţii cu clienţii/ administrare comercială/ - minim1 an
* Cunoştinţe in domeniile vânzări/ contabilitate/ juridic
* Cunoştinţe in domeniul agriculturii (specificul agriculturii, culturi, producţii, preturi, etc)- reprezintă un avantaj important
* Permis de conducere categoria B

PROFIL CANDIDAT

* Persoană organizată, riguroasă, structurată
* Simţ comercial şi capacitate de comunicare şi negociere
* Rigurozitate şi perseverentă
* Organizare şi autonomie

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.